• Свеж
5D Diy дијамант сликарство крстот бод Оган Срце Љубов Полн Плоштад Дијамант везови Везана Кристал Мозаик Занаети 103

5D Diy дијамант сликарство крстот бод Оган Срце Љубов Полн Плоштад Дијамант везови Везана Кристал Мозаик Занаети 103

Проценките:
DEN 162.72

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
20x30cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Срцето
Број на Бои:
според фото

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!