• Свеж
КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ Вечерни Фустани Висока Ниска 3D Цвеќиња Луксузни Жените Партија Матурска Вечер Фустан Наметки 2018 Vestido Де Феста JW656

КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ Вечерни Фустани Висока Ниска 3D Цвеќиња Луксузни Жените Партија Матурска Вечер Фустан Наметки

Проценките:
DEN 2431.92

Стока
Достапно.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
Душо
Декорација:
Sequined,Везови,Beading,Appliques,Црисс-Крстот,Цвеќиња
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ
Sleeve Стил:
Резервоар
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Никој
Број На Модел На:
JW66
Половината:
Природни
Материјал:
Spandex
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Ткаенина Тип:
Сатенски

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!