• Свеж
HANRIVER Висок квалитет на Автомобилот дома врат рамо масажа перница половината нога massager Мултифункционален масажа перница масажа на телото

HANRIVER Висок квалитет на Автомобилот дома врат рамо масажа перница половината нога massager Мултифункционален масажа

Проценките:
DEN 691.20

Стока
Достапно.

Детали

Стандарден Напон:
110V, 220V
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
HANRIVER
Материјал:
Композитен Материјал
Примена:
Вратот

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!