• Свеж
200pcs/многу Кутија Шума Нов занает хартија Перница Форма Свадба Корист Подарок Кутии пита Партија Кутија кеси еко пријателски kraft јасмин, цвет

200pcs/многу Кутија Шума Нов занает хартија Перница Форма Свадба Корист Подарок Кутии пита Партија Кутија кеси еко

Проценките:
DEN 2160.00

Стока
Достапно.

Детали

Подарок Кутија Големина:
14x10x2.8cm
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
Број на Компјутери:
500pcs
Број На Модел На:
LZ1013
Шема:
Буква,Цвет
is_customized:
No
Материјал:
Картон

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!