• Свеж
Виолетова Вечерни Фустани 2018 А-линија Душо Chiffon Beaded Backless Домот Долго Вечер Gown Пром Фустан Наметка Де Соаре

Виолетова Вечерни Фустани 2018 А-линија Душо Chiffon Beaded Backless Домот Долго Вечер Gown Пром Фустан Наметка Де

Проценките:
DEN 1752.00

Стока
Достапно.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Воз:
Понесете Воз
Материјал:
Полиестер
Вграден Градник:
No
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Бренд Име:
HVVLF
Половината:
Природни

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!