• Свеж
2 парчиња Велосипед Chainwheel Гром Фиксна Клуч Spanner Планина MTB Велосипед Синџир Тркала Spanner Crankset Рака Додатоци за Поправка на Велосипед

2 парчиња Велосипед Chainwheel Гром Фиксна Клуч Spanner Планина MTB Велосипед Синџир Тркала Spanner Crankset Рака

Проценките:
DEN 228.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Мултифункционален Алатки
Тип:
Фиксна Клуч
Должина:
91mm/3.55''(approx)
Материјал:
Висок Квалитет на легиран челик
SKU:
GAD039

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!