• Свеж
Оригиналниот VapeOnly Lancer ТЦ МО 75W ТЦ/ ФОЛКСВАГЕН /СВТ Режими про SS316/Ni200 Серпентина Електронски Cig 75W Vaping ТЦ Lancer Мо

Оригиналниот VapeOnly Lancer ТЦ МО 75W ТЦ/ ФОЛКСВАГЕН /СВТ Режими про SS316/Ni200 Серпентина Електронски Cig 75W Vaping

Проценките:
DEN 810.96

Стока
Достапно.

Детали

Фирмверот Upgradeable:
No
Број На Модел На:
75W lancer Мо
Вграден-во Или Надворешна Батерија:
No
екран:
Yes
Тип:
Електрични Подигнувачи
Бренд Име:
vapeonly
Материјал:
Метал
Компатибилен батеријата:
18650
Компатибилен Модел:
510 тема atomizer
USB полнач:
No
боја:
Црна,сребро,злато,
Излез wattage:
1 - 75W
Отпор Опсег:
0.1 ohm-3ohm
Напон Спектар:
0.1 - 9V
Мо Димензија:
37.5 x 22.5 x 86.0 mm
Батеријата клетка:
1 x батерија 18650 (не се вклучени)
Екранот:
0.96
Нето тежина:
240g

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!