• Свеж
Оригиналниот LG BL-48LN БАТЕРИЈАТА за LG Optimus 3D MAX P720 P725 Елита MyTouch П C800 SU870 LS696 1520mAh

Оригиналниот LG BL-48LN БАТЕРИЈАТА за LG Optimus 3D MAX P720 P725 Елита MyTouch П C800 SU870 LS696 1520mAh

Проценките:
DEN 191.76

Стока
Достапно.

Детали

Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Бренд Име:
LG
Компатибилен Бренд:
LG
Број На Модел На:
BL-48LN
Капацитетот На Батеријата:
1601mAh-2000mAh

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!