• Свеж
216-0833018 216 0833018 нови оригинални BGA чипсет за лаптоп бесплатен превозот

216-0833018 216 0833018 нови оригинални BGA чипсет за лаптоп бесплатен превозот

Проценките:
DEN 342.72

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
BXV
Тип:
Вози IC
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
216-0833018
is_customized:
Yes
Пакет:
BGA

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!