• Свеж
1PC/ Многу За Micromax Гром Q327 4.0 инчен Екран на Допир Digitizer Замена Дел Црна Боја, Со алатки+Лента

1PC/ Многу За Micromax Гром Q327 4.0 инчен Екран на Допир Digitizer Замена Дел Црна Боја, Со алатки+Лента

Проценките:
DEN 221.28

Стока
Достапно.

Детали

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Micromax Гром Q327
Бренд Име:
Маглива убавина
Компатибилен Бренд:
за micromax
Боја на располагање:
Црна
Потекло:
Guangdong Кина
квалитетот одделение:
Висок квалитет
Компатибилен Модел:
за micromax
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!