• Свеж
5Pairs/Многу Electrode Терапија Massager Влошки Нервни Stimulator Nonwoven Силиконски Гел Десетици Електрични Единица Печ Plug 2mm Со 6x9cm

5Pairs/Многу Electrode Терапија Massager Влошки Нервни Stimulator Nonwoven Силиконски Гел Десетици Електрични Единица

Проценките:
DEN 278.88

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
Elysaid
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
SU-AC003012-4*5
Точка име :
десетици electrode влошки
Тип:
Десетици терапија massager додаток
Употреба:
болка
Примена:
Масажа на телото
Функција:
electrode печ
Функција:
Масажа на телото релаксација
Applicanc :
Адсорпција paster
дизајн:
Pin electrode подлога
Големина:
6*9cm
Услуга Живот:
Од 25 до 60 пати

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!