• Свеж
Акрилик/ABS/PP/ПВЦ топла Виткање Машина 1300мм пластична фолија виткање машина инфрацрвена греење акрилик виткање машина 220V 1PC

Акрилик/ABS/PP/ПВЦ топла Виткање Машина 1300мм пластична фолија виткање машина инфрацрвена греење акрилик виткање

Проценките:
DEN 17256.00

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
LZHZXY
суровини:
Sheet / Plate Тркалање
Дополнителни Услуги:
Топлина Лекување
Број На Модел На:
ABM1300
Материјал / Метал Обработени:
Пластични
Автоматизација:
упатство
сертификација:
Други
Машина тип:
акрилик виткање машина
моќност:
Електрична енергија
Број На Производ:
FL1741
Принципот:
Thermoforming (Инфрацрвена Греење)
Напон:
Input 220V
моќност:
1500W
Температурата Опсег:
0-600 прилагодливи
Применливи дебелина:
0.1-10мм
Применливи должина:
1250mm
Греење ширина:
0-20mm прилагодливи

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!