• Свеж
4pcs/set Симпатична Цртан филм Бара Негување на Мачка Играчки ПВЦ Акција Фигури Играчки Микро Пејзаж Декорација Кукла Играчки За Децата Подароци

4pcs/set Симпатична Цртан филм Бара Негување на Мачка Играчки ПВЦ Акција Фигури Играчки Микро Пејзаж Декорација Кукла

Проценките:
DEN 74.88

Стока
Достапно.

Детали

Предупредување:
не оган
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 3 години
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
2.5-3CM
Кукли Тип:
Модел
Големина:
Скала:
1/60
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Кукли
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Сет
Број На Модел На:
Мачка Акција Фигура
Тема:
Филм & TV
Големина:
2.5-3cm
Стил:
Мачка Акција Фигура
Карактеристики:
Мачка ПВЦ Акција Фигура
боја:
Mulicolor
Димензии:
2.5-3CM
Тема:
Филм & TV Карактер
Тип:
мачка слика
на Кукли:
Мачка Бројки Играчки
Тип На Објект:
Мачка Играчки
Пакување:
OPP вреќа
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!