• Свеж
2017 зима нови жените вистински кожени чизми, високи револвер на jackboot, долго барел Over-the-Колено на жените чизми, бесплатен превозот

2017 зима нови жените вистински кожени чизми, високи револвер на jackboot, долго барел Over-the-Колено на жените чизми,

Проценките:
DEN 2808.00

Стока
Достапно.

Детали

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Сезоната:
Зима
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Бренд Име:
OPZC
Моден Елемент:
Кристално
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
Коленото чизми 290761
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Пета Тип:
Плоштад пета
Вратило Материјал:
Микрофибер
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Кристал
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!