• Свеж
За Опел Astra J 2010 2011 2012 2013 2014 Не Sportstourer Одлична Ултра сјајна Led табличка светилка светлина Не OBC грешка

За Опел Astra J 2010 2011 2012 2013 2014 Не Sportstourer Одлична Ултра сјајна Led табличка светилка светлина Не OBC

Проценките:
DEN 424.32

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
geerge
Објектот Тежина:
0.1
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Име На Модел:
За Опел Astra J 2010 2011 2012 2013 2014
Напон:
12V
Тип На Објект:
Табличка Светла
Wattage:
3
Lumens:
168LM
боја на светлина:
Бела
LED тип:
Ултра сјајна 3528 ТАЈВАН Epistar SMD
Функција:
Не OBC грешка
Леќа:
Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
Поплави
Answer:
___________________________ Note

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!