• Свеж
Чиста бела Обтекател комплет Zx10r 2004 2005 04 05 За Kawasaki Ninja за Вбризгување на мувла Маска ЕМС слободни x60

Чиста бела Обтекател комплет Zx10r 2004 2005 04 05 За Kawasaki Ninja за Вбризгување на мувла Маска ЕМС слободни x60

Проценките:
DEN 10080.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
WGA534
Објектот Должина:
26inch
Објектот Висина:
20inch
Објектот Тежина:
8.4kg
Бренд Име:
MidDale
Објектот Ширина:
22inch
резервоарот маска:
Вклучуваат

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!