• Свеж
Пар на Сопствени Странични Ретровизори Мотор, Мотоцикл за Хонда CBR БЛАГАЈНИЧКИТЕ Nighthawk Разбојник

Пар на Сопствени Странични Ретровизори Мотор, Мотоцикл за Хонда CBR БЛАГАЈНИЧКИТЕ Nighthawk Разбојник

Проценките:
DEN 191.04

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Висина:
6.20cm
Материјал Тип:
Пластични Матични И школка ; Стакло и Огледало(сина)
Објектот Ширина:
0cm
Име На Модел:
Мир 110
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
Hsanzeo
Објектот Должина:
15cm
Монтажа на топ тема:
8мм 10мм
Вкупната Големина:
околу 15cm(L) x 6cm(W)

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!