• Свеж
За Тојота Авалон MK3 XX30 Pronard MK3 XX30 2005-2012 Одлична Ултра светла 3528 LED Учтивост Вратата Сијалица Не OBC грешка

За Тојота Авалон MK3 XX30 Pronard MK3 XX30 2005-2012 Одлична Ултра светла 3528 LED Учтивост Вратата Сијалица Не OBC

Проценките:
DEN 496.32

Стока
Достапно.

Детали

Температура На Боја:
6000K
Авалон-Година:
2007,2012,2010,2005,2011,2009,2006,2008
Тојота Модел:
Авалон
Бренд Име:
geerge
Име На Модел:
За Тојота Авалон MK3 XX30 Pronard MK3 XX30 2005-2012
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Тежина:
0.2
Wattage:
3W
Lumens:
180LM
Температура На Боја:
Бела
Специјални Функции:
LED Вратата Учтивост Светлина
Lumens:
180LM
SMD Тип:
Ултра сјајна 3528 ТАЈВАН Epistar SMD
Намената:
Замена дел
Замена за ОЕМ ДЕЛ:
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
За Автомобил Светилка:
Автомобил Вратата На Светла

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!