• Свеж
За Опел ASTRA H 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Одлична Ултра сјајна Led табличка светилка светлина Не OBC грешка

За Опел ASTRA H 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Одлична Ултра сјајна Led табличка светилка светлина Не OBC грешка

Проценките:
DEN 424.32

Стока
Достапно.

Детали

Име На Модел:
За Опел ASTRA H 2004 2005 2006 2007 2008 2009
Бренд Име:
geerge
Објектот Тежина:
0.1
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Напон:
12V
Тип На Објект:
Табличка Светла
Wattage:
3
Lumens:
168LM
боја на светлина:
Бела
LED тип:
Ултра сјајна 3528 ТАЈВАН Epistar SMD
Функција:
Не OBC грешка
Леќа:
Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
Поплави

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!