• Свеж
Бесплатен Превозот Нов Дизајн Најдобро Продаваните DIY Модна Среќен Човек Snap Копчето Со Розова Кристал За Нараквици/Ѓердан Додатоци

Бесплатен Превозот Нов Дизајн Најдобро Продаваните DIY Модна Среќен Човек Snap Копчето Со Розова Кристал За Нараквици/Ѓердан

Проценките:
DEN 42.72

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Објектот Тежина:
2.65g
Објектот Висина:
0.8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
2.1cm
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Осветленост
Објектот Ширина:
1.6cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Број На Модел На:
NKA0042
боја:
како Слика
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Пакет:
OPP Пена Картон
Состојба:
Нови
Употреба:
Ангажирање,Забава,Сувенири,Подарок

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!