• Свеж
Митски 5D Diy Дијамант Сликарство Сирена Полн Плоштад Дијамант Везови Мозаик Крстот Бод Кристал Дијамант Сликарство Везана

Митски 5D Diy Дијамант Сликарство Сирена Полн Плоштад Дијамант Везови Мозаик Крстот Бод Кристал Дијамант Сликарство

Проценките:
DEN 600.00

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
20x60cm, 25x75cm, 30x90cm, 40x120cm, 50x150cm, 60x180cm, 70x210cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
3d дијамант сликарство
Тема:
diy дијамант везови
Точка Не:
Z501J213

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!