• Свеж
Valink 2017 Секојдневен Банка Кредитна Картичка Пакет Карта Носителот Бизнис Картичката Случај Картичка Кутија со MoneyClip Carteira Masculina Feminino

Valink 2017 Секојдневен Банка Кредитна Картичка Пакет Карта Носителот Бизнис Картичката Случај Картичка Кутија со

Проценките:
DEN 123.60

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Објектот Тежина:
90g
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Објектот Ширина:
6.5cm
Објектот Должина:
9.6cm
Број На Модел На:
Држачот На
Материјал Состав:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Бренд Име:
VALINK
Обликот:
Кутија
Главен Материјал:
PU
Употреба:
бизнис картичка
a:
tarjetero mujer
b:
carteira
c:
tarjetero
d:
Држачот На
e:
rfid заштитник
f:
Bolsa

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!