• Свеж
Оригиналниот Проектор DMD Чип за ACER H5360 (1280-6038b)

Оригиналниот Проектор DMD Чип за ACER H5360 (1280-6038b)

Проценките:
DEN 3072.00

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
1280-6038B

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!