• Свеж
55565708 Camshaft Postion Сензор За Chevrolet Aveo Aveo5 Sonic Trax Cruze Pontiac G3 2009-2013 SU13343, 2134521,SU13343,PC850

55565708 Camshaft Postion Сензор За Chevrolet Aveo Aveo5 Sonic Trax Cruze Pontiac G3 2009-2013 SU13343, 2134521,SU13343,PC850

Проценките:
DEN 263.76

Стока
Достапно.

Детали

Објектот Висина:
1
Осветленост Дел Број:
213-4521 CSS1851 715538 SU13343
Специјални Функции:
Camshaft Postion Сензор
Објектот Тежина:
100G
Другиот Дел Број:
2134521, CSS1851 ,715538, SU13343
Објектот Ширина:
1
Материјал Тип:
PA66-GF30 ,ВНАТРЕ IC
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Земја/Регион на Производство:
Кина
Chevrolet Модел:
CRUZE
Бренд Име:
Hongwin
Производителот Дел Број:
PC850, 5S11890, 0400020 ,55565708, SU13343
Објектот Должина:
1
Поставување на Возило:
Одговара На Chevrolet Aveo Aveo5 Sonic Trax Cruze Pontiac G3 2009-2013

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!