• Свеж
Сончогледово 3pcs/Set Везана Занаети Дијамант Сликарство Крстот Бод Триптих Полн Плоштад Пејст Кристал Цвет 5D Мозаик Сликарство

Сончогледово 3pcs/Set Везана Занаети Дијамант Сликарство Крстот Бод Триптих Полн Плоштад Пејст Кристал Цвет 5D Мозаик

Проценките:
DEN 863.76

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
20x20cmx3psc, 30x30cmx3pcs, 50x50cmx3pcs, 40x40cmx3psc
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Бренд Име:
naifei
Pasting Област:
Целосна
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Модерна
Употреба:
Мулти-слики
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика платно
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!