• Свеж
46 Инчи 46 Навистина 10 поени IR мулти LCD Екран на Допир Рамка Панел, 16:9 fromat , на синџир продавници и изложбени сали

46 Инчи 46 Навистина 10 поени IR мулти LCD Екран на Допир Рамка Панел, 16:9 fromat , на синџир продавници и изложбени

Проценките:
DEN 4680.00

Стока
Достапно.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Инфраред
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
XT-IR-46-10
Бренд Име:
Xintai Допир
Големина На Екранот:
46 инчи
is_customized:
Yes
Општи Големина:
15 инчи да се 159 инчен
Линеарноста Грешка:
одговор брзина:
Метод на внесување:
Прст или гумени ракавици рака (гума ,текстил или кожа)
Минимален Допир Објект:
2.5 мм Х 2,5 mm
светлина трансмисија:
92%
Агенцијата Одобренија:
CE, FCC, RoHS
Оперативен Систем:
windows 7, windows8, Андроид, Linux
Објектот:
lcd екран на допир

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!