• Свеж
cis Празни CISS ЦИС систем за печатари canon PIXMA IX4000/IX5000/MP500/MP520/MP800

cis Празни CISS ЦИС систем за печатари canon PIXMA IX4000/IX5000/MP500/MP520/MP800

Проценките:
DEN 624.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
FGHGF

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!