• Свеж
Camshaft Позиција Сензор за Киа Рио 2006-2010 Hyundai акцент 2006-2010 39350-26900/3935026900/ 39350 26900/550523/5S7207/SU8698

Camshaft Позиција Сензор за Киа Рио 2006-2010 Hyundai акцент 2006-2010 39350-26900/3935026900/ 39350 26900/550523/5S7207/SU8698

Проценките:
DEN 335.76

Стока
Достапно.

Детали

Акцент-Година:
2009,2007,2006,2010,2008
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Тежина:
100G
Материјал Тип:
PA66-GF30 ,ВНАТРЕ IC
Hyundai Модел:
Акцент
Поставување на Возило:
Одговара на Киа Рио Hyundai акцент 2006-2010
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
39350-26900 , 3935026900 , 39350 26900
Објектот Должина:
1
Осветленост Дел Број:
SU8698 , 5S7207
Специјални Функции:
Camshaft Позиција Сензор
Другиот Дел Број:
550523 , 5S7207
Објектот Висина:
1
Објектот Ширина:
1
Бренд Име:
Hongwin

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!