• Свеж
Xintai Допир 32 инчен IR екран на допир панел на допир рамка шалче без стакло, Поддршка вистински 10 точки на допир

Xintai Допир 32 инчен IR екран на допир панел на допир рамка шалче без стакло, Поддршка вистински 10 точки на допир

Проценките:
DEN 3120.00

Стока
Достапно.

Детали

Пакет:
Yes
Тип:
Инфраред
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
XT-IR-32-10
Бренд Име:
Xintai Допир
Производи Статус:
Акции
Големина На Екранот:
32 инчи
Големина:
32 инчи
Агенцијата Одобренија:
CE, FCC, RoHS
Работен Опсег:
20°C ~ 70°C;
Се вклопуваат во со:
Panel display уред
Резолуција(Interpolation):
4096*4096
Линеарноста Грешка:
Метод на внесување:
Прст или гумени ракавици рака (гума ,текстил или кожа)
Минимален Допир Објект:
2.5 мм Х 2,5 mm
Вандалот-доказ:
Нема пауза од 1-фунти челик топката намалувањето од 130 cm висока
Модел:
мулти-екран на допир панел

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!