• Свеж
DOKOL Луксузни Цвет Булчински Ѓердан Поставува Блескаво Јасно Циркон Свадба Накит Жените Earring Ѓердан за Партија DKS0087

DOKOL Луксузни Цвет Булчински Ѓердан Поставува Блескаво Јасно Циркон Свадба Накит Жените Earring Ѓердан за Партија

Проценките:
DEN 906.48

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
DOKOL
Метали Тип:
Бакар
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Парче Ѓердан+1 Пар Обетки
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
DKS0087
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
камен боја:
Бела
метал позлата:
сребрена боја
Тежина:
80g
Главниот Камен:
ааа кубни циркони
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Повод:
Ангажирање / Свадбена / Партија / Подарок / Office / Дневно
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!