• Свеж
-нов Стил-@> -жешка 00757 Поставен Поставите Накит Зелен камен Ѓердан Хривнија Earring Прстен Природни накит

-нов Стил-@> -жешка 00757 Поставен Поставите Накит Зелен камен Ѓердан Хривнија Earring Прстен Природни накит

Проценките:
DEN 883.20

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
mm
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
4
Пол:
Жените
Материјал:
Камен
Метали Тип:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Jade
одделение:
A

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!