• Свеж
Irisshine дама Нови Водоотпорен Кул Mens Момчеs Дигитален LED Кварц Alarm Date Спортски Зглоб Види мажите часовници Подарок A10

Irisshine дама Нови Водоотпорен Кул Mens Момчеs Дигитален LED Кварц Alarm Date Спортски Зглоб Види мажите часовници

Проценките:
DEN 80.40

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Случај Дебелина:
16mm
Функција:
Алармот,Отпорен на Вода,Авто Датум,Ниту,LED дисплеј
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Движење:
Дигитални
Dial Дијаметар:
43mm
Број На Модел На:
i0624
Случај Материјал:
Акрилик
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Стил:
Спорт
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бренд Име:
TANGNADE
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
23.6 cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Пол:
Мажи

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!