• Свеж
Piscifun Меч Летаат Ролна Резервни Spools со CNC-машински алуминиумски Легури Материјал 3/4/5/6/7/8/9/10 WT Гајтанот

Piscifun Меч Летаат Ролна Резервни Spools со CNC-машински алуминиумски Легури Материјал 3/4/5/6/7/8/9/10 WT Гајтанот

Проценките:
DEN 1334.64

Стока
Достапно.

Детали

Имајќи Количина:
3
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Бренд Име:
Piscifun
Риболов Ленти Тип:
Летаат Риболов Тркала
Риболов Метод:
Летаат Риболов
Број На Модел На:
Меч
Риболов Метод:
Летаат Риболов
Материјал:
Алуминиум Легура
боја:
Црна
линија капацитет:
WF3F/50yds/ £ 20 ~WF9F/150yds/ £ 20
Дијаметар(ВО) :
2.9~4.05
ШИРИНА(во):
0.83~1.07
Cid:
1
Големина:
3/4,5/6,7/8, 9/10 WT

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!