• Свеж
Бесплатен Превозот Стоматолошки Вртливи Алатки за Полирање Четка Мет Челик Жица Четка Сива Боја Ронки Екстра крупни 1.0 mm Дијаметар 5pcs/многу борба

Бесплатен Превозот Стоматолошки Вртливи Алатки за Полирање Четка Мет Челик Жица Четка Сива Боја Ронки Екстра крупни

Проценките:
DEN 1199.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
WhatsApp:
008618950366747

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!