• Свеж
2X DMW-BLG10 BLG10 BP-DC15 BPDC15 Батерии+LCD Апарат за полнење за на Panasonic Lumix GF6,GX7,GX80,GX85,GX7 Mark II,LX100,Д-Лукс(Тип 109)

2X DMW-BLG10 BLG10 BP-DC15 BPDC15 Батерии+LCD Апарат за полнење за на Panasonic Lumix GF6,GX7,GX80,GX85,GX7 Mark II,LX100,Д-Лукс(Тип

Проценките:
DEN 469.44

Стока
Достапно.

Детали

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DMW-BLE9
Бренд Име:
Batmax
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Тип На Батерија:
Батерија Li-ion Батерија
Капацитет:
1200mAh
volts:
7.2 V

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!