• Свеж
Антички Статуи за Decotation Кинески Дама Керамички Слика Занаети Колекционерски Порцелански Гроздобер Figurine за Божиќ Подароци

Антички Статуи за Decotation Кинески Дама Керамички Слика Занаети Колекционерски Порцелански Гроздобер Figurine за

Проценките:
DEN 3718.80

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
TUCEEN
Тема:
Луѓе
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Материјал:
Глазирани Керамички, Gaoling - Глина, Керамика
Процесот:
Чиста упатство
категорија:
Кинески Карактер Статуа
Површината Технологија:
Стаклен Порцелански Скулптурата
Примена:
За Статистика, Студија, Дома
Производен Метод:
Рачно Изработени Предмети Порцелански Figurine
Моделирање:
Кинески Антички Женска Статуа
Стил:
Класичен Кинески Дама Скулптурата
шифра број:
SW201610075
Автор:
Lin Naihe
Збирка сертификати:
Автор потпис сертификат

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!