• Свеж
Топла корејската верзија на мажите берберот brooch pin Инкрустирани кристал значка значка Ножици чешел мали одговараат јака pin

Топла корејската верзија на мажите берберот brooch pin Инкрустирани кристал значка значка Ножици чешел мали одговараат

Проценките:
DEN 34.32

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
BR
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Пол:
љубителите'
Материјал:
Метал
Бренд Име:
flowery оган

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!