• Свеж
НСВ-60-48 60W 48V 1.25 целосен опсег на напон префрлување напојување за led драјвер

НСВ-60-48 60W 48V 1.25 целосен опсег на напон префрлување напојување за led драјвер

Проценките:
DEN 198.96

Стока
Достапно.

Детали

Излез Тип На:
Еден
Излезниот Напон:
48V
Фрекфенција:
47-63Hz
Излезна Струја:
1.25 На
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
НСВ-60-48
Излезна Моќност:
51 - 100W
Влезен Напон:
85 ~ 264VAC 120 ~ 370VDC
сертификација:
CE, ROHS CCC
Примена:
LED Опрема
Гаранција:
2 години
Ефикасност:
81%
боја:
Сребро.
Тип:
Единствен излез
Модел:
НСВ-60-48
Големина:
129*98*38mm (L*W*H)
Тежина:
0.52kg
Пакување:
45pcs

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!