• Свеж
2017 Вистински Botas Mujer Снег Чизми Голема Големина 34-43 Нова Рунда Пети Тока Чизми За Жените Секојдневен Потпетици Мода Топли Зимски Чевли 17-2

2017 Вистински Botas Mujer Снег Чизми Голема Големина 34-43 Нова Рунда Пети Тока Чизми За Жените Секојдневен Потпетици

Проценките:
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
LANYUXUAN
Процесот:
Лепило
Сезоната:
Зима
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Пети Форма:
Круг Пети
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото
Декорација:
Bowtie
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Шаблон Тип:
Цврста
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Гума
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Пета Тип:
Станот со
Број На Модел На:
JD-17-2

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!