• Свеж
Црна пластична обвивка материјал автомобил rearvi monitor lcd екран+ автомобил задните обратен камера за Peugeot 206/ 207/407/307(Седан)/307SM

Црна пластична обвивка материјал автомобил rearvi monitor lcd екран+ автомобил задните обратен камера за Peugeot 206/

Проценките:
DEN 780.72

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
500g
Големина На Дисплеј:
4.3
Име На Модел:
JF-MN01
Сместување:
Во Цртичка
Резолуција:
800x480
Објектот Големина:
14*16*7
Резолуција:
800*480
Функција:
автомобил камера и монитор
вода-доказ:
IP 69K
Ноќ визија:
Yes
Шок-Доказ:
Yes
Екранот:
LCD
сензор на слика:
ccd
Следи Големина:
4.3
Школка Материјал:
Пластични
Сместување:
Во Цртичка

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!