• Свеж
Надворешниот Ѕид Светилка Градина Балкон Светилка Американски Ретро Дожд Ѕид Светлина Европската Aisle Спалната Соба Отворено Водоотпорен Ѕид Светла

Надворешниот Ѕид Светилка Градина Балкон Светилка Американски Ретро Дожд Ѕид Светлина Европската Aisle Спалната Соба

Проценките:
DEN 1819.92

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
linkax
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
сертификација:
CCC,CE
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Боја На Каросеријата:
Браун
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
6 месеци
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Техника:
обложено
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
5-10square метри
Број На Модел На:
ретро ѕид светилка
Карактеристики:
ретро
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
110- 240V
Тело Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!