• Свеж
Микс боја organza торба трговија на големо божиќ свадба подарок перница 100pcs избрани organza drawstring накит пошта прилагодено лого

Микс боја organza торба трговија на големо божиќ свадба подарок перница 100pcs избрани organza drawstring накит пошта

Проценките:
DEN 120.00

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
5x7cm, 7x9cm, 9x12cm, 11x16cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Тежина:
0.4g
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
7cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Производ Карактеристики:
Drawstring Organza Ткаенина Накит Пакување Кеси
Објектот Висина:
7cm
Број На Модел На:
5x7cm Organza Накит за Подарок Екранот Пакување Кеси Пошта 06096
Објектот Дијаметар:
5cm
Материјал:
Organza/Tull/Чиста
боја:
White/Black/Gold/Розова/Жолта/Портокал/Сино/Зелено
Големина на:
5x7cm /5*7cm/1.9x2.7
Кеси Име:
Подарок Пакување Торба / Накит Пошта / Bolsas Regalo / Saco
Погодни За :
Ѓердан Earring Хривнија Копче Синџири Пакување Екранот
Пакување Кеси За Наврати:
Накит Складирање / Домаќинство / Божиќ Накит За Подарок Пакување
Подарок Перница За Употреба:
Одговара Накит / Зрнца / Чај / Подарок / Бонбони / Кафе Пакување
Кеси Прилагодено:
Прифати Обичај Кеси Големина И Логото Печатење , Примерок Прилагодени

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!