• Свеж
2 стил право лев агол крилја Силиконски Калапи Епоксидна Смола Накит Pendant Мувла Одлуки Занает Мувла Алатки Занаетчиски Додатоци

2 стил право лев агол крилја Силиконски Калапи Епоксидна Смола Накит Pendant Мувла Одлуки Занает Мувла Алатки Занаетчиски

Проценките:
DEN 43.20

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Тежина:
10g
Објектот Должина:
3cm
Производ Карактеристики:
Моден
Материјал:
Силикони
Објектот Дијаметар:
5cm
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Број На Модел На:
крило
Објектот Висина:
0.5cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!