• Свеж
Високи перформанси цена сооднос 4U 450 шасија со shockproof 450 ММ долго DVR посебен случај се следи кабинет

Високи перформанси цена сооднос 4U 450 шасија со shockproof 450 ММ долго DVR посебен случај се следи кабинет

Проценките:
DEN 1299.60

Стока
Достапно.

Детали

Должина на кабел:
4U 450 шасија
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
samkoon
Тип:
Конектори
Број На Модел На:
4U 450 шасија
Шасија Тип:
Серверот
случај структура:
ВО/ATX
Состојба:
Бренд Нови
По продажба на Услуги:
Друг /други

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!