• Свеж
ZDRD Мажите секојдневен Вистински Кожени Чевли машки се Лизга На Црна мокасини Чевли Вистински Кожни Мокасини Мажите Moccasins Чевли оксфорд брод Чевли

ZDRD Мажите секојдневен Вистински Кожени Чевли машки се Лизга На Црна мокасини Чевли Вистински Кожни Мокасини Мажите

Проценките:
DEN 1159.20

Стока
Достапно.

Детали

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Чевли Тип:
Мокасини
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
ZDRD
Број На Модел На:
GN-1609
Функција:
Дише,Масажа
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Латекс
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Горниот Материјал:
Крава Сплит
Пол:
Мажи
Вулканизирана Чевли:
No
Пета Тип:
Станот со

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!