• Свеж
2U 12 хард диск малку топла swap складирање на серверот за складирање случај се следи складирање HD КТВ за чување

2U 12 хард диск малку топла swap складирање на серверот за складирање случај се следи складирање HD КТВ за чување

Проценките:
DEN 7231.20

Стока
Достапно.

Детали

Должина на кабел:
2U 12 хард диск малку
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
2U 12 хард диск малку топла swap складирање на серверот
Бренд Име:
samkoon
Тип:
Конектори
Шасија Тип:
Серверот
случај структура:
ВО/ATX
Состојба:
Бренд Нови

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!