• Свеж
3400 серверот случај 8 CD-ROM диск 12X13 големи одбор

3400 серверот случај 8 CD-ROM диск 12X13 големи одбор

Проценките:
DEN 2698.32

Стока
Достапно.

Детали

Должина на кабел:
3400 серверот случај
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
samkoon
Број На Модел На:
3400 серверот случај
Тип:
Конектори
Шасија Тип:
Серверот
случај структура:
ВО/ATX
Состојба:
Бренд Нови
По продажба на Услуги:
Друг /други

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!