• Свеж
1U краток шасија 1U430mm алуминиумска шасија следење панел рутер ИДЦ рамка тип на компјутер случај

1U краток шасија 1U430mm алуминиумска шасија следење панел рутер ИДЦ рамка тип на компјутер случај

Проценките:
DEN 2505.36

Стока
Достапно.

Детали

Должина на кабел:
1U430mm
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
1U краток шасија 1U430mm
Бренд Име:
samkoon
Тип:
Конектори
Шасија Тип:
Серверот
случај структура:
ВО/ATX
Состојба:
Бренд Нови

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!