• Свеж
2017 Нови Жени Секси долна Облека Чипка Y-линија Ремени /паралелно Ремени Пред Затворање Градник памучни Гаќи Градник постави долна облека

2017 Нови Жени Секси долна Облека Чипка Y-линија Ремени /паралелно Ремени Пред Затворање Градник памучни Гаќи Градник

Проценките:
DEN 125.52

Стока
Достапно.

Детали

Чаша Големина:
70B, 75B, 80B, 85B
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Им Помогнам На
Бренд Име:
Liva девојка
Стил:
Лолита Стил
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
жените градник сет
Декорација:
Никој
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Назад Затворање

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!