• Свеж
Нова 2 парчиња Велосипед Велосипед Handlebar Костец Светлината Led Велосипед Пак Сигналот за Предупредување Светилка Безбедно Велосипедизам Планински Велосипед Велоси

Нова 2 парчиња Велосипед Велосипед Handlebar Костец Светлината Led Велосипед Пак Сигналот за Предупредување Светилка

Проценките:
DEN 239.76

Стока
Достапно.

Детали

сертификација:
ce
Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
Број На Модел На:
Одговараат за 2,2 см Handlebar
Бренд Име:
XC USHIO
Точка име :
велосипедот handlebar светлина
боја на светлина:
Сино Светло,Црвено Светло
Батеријата:
3*LR1130 (Не се Вклучени)
Материјал:
Гума+Пластични+Алуминиумски Легури
Модални:
Останете Светлина,Блиц Светлина
одговараат за:
2,2 см Handlebar
Примена:
Планина,Патот Велосипед,Со Светлината Handlebar,Ноќно Возење Велосипед Handlebar
Функција:
Висок Квалитет,Безбедност Светлина,Јачина На Светлина,
Тежина:
Approximately135g
Пакет:
1 Пар Велосипед Handlebar

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!